Nawigacja
· Strona główna
· Nowohuckie Linki
· Fotohistorie
· Szukaj
· Dzielnice
· NH - Miejsce dobre do życia
W Głosie
 Felietony
 Miss Nowej Huty -
XXI edycja

 Nowohucianie
 Humor
 Prawnik radzi
Ostatnie artykuły
· [2026.03.13] Marcowe...
· [2026.03.13] Dokąd z...
· [2026.03.13] Idziemy...
· [2026.03.06] Marcowe...
· [2026.03.06] Polska ...
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Na sprzedaż działka ...
· Akcja poboru krwi
· Krótkie włosy - piel...
· Sekcja rekreacyjna G...
· TBS w nowej hucie?
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Food truck powrócił nad zalew
W sobotę, 7 marca, nad Zalew Nowohucki dotarło wiele osób aby uczestniczyć w otwarciu food trucka z frytkami. To szczególne miejsce, w którym pracują osoby z zespołem Downa. Ten food truck to nie tylko miejsce pracy, to nie tylko gastronomia. To przestrzeń codziennych relacji, samodzielności i aktywności. Miejsce, w którym mogą rozwijać swoje pasje i być częścią lokalnej społeczności. To miejsce, w którym entuzjazm pracowników bywa zaraźliwy. Stęsknieni za pracą Pan Bartek i Pani Agnieszka rozpoczęli nowy sezon licząc na piękną pogodę i wielu gości. A na otwarcie dotarł Pełnomocnik Prezydenta miasta ds NGO Artur Buszek. Byli też przedstawiciele Fundacji Zróbmy Sobie Kraków, fundacji która wsparła zrzutkę uruchomioną jesienią.
- To także dzięki niej, po długim czasie remontu food truck Społecznej 21 znowu jest otwarty i z ogromną radością może spotykać się z Wami przy naszej budce. Przygotowaliśmy nowe menu, nowe boxy i nowe sosy, które możecie spróbować już teraz w naszym food trucku nad Zalewem. To dla nas bardzo ważny moment, dlatego chcemy też powiedzieć ogromne dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli remont – powiedzieli nam przedstawiciele przedsiębiorstwa społecznego Społeczna 21.
Jeśli macie wolną chwilę wpadajcie na spacer nad Zalew Nowohucki. Zajrzyjcie też do nas – zachęcają pracownicy food trucka. Punkt gastronomiczny jest otwarty w godz. od 11:00 do 19:00.
(f)


 
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
Prezentowane na stronie internetowej informacje stanowią tylko część materiałów, które w całości znaleźć można w wersji drukowanej "Głosu - Tygodnika Nowohuckiego".
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama


Wygenerowano w sekund: 0.06 34,059,289 unikalnych wizyt