ArcelorMittal Poland: Twórz z nami rzeczy wielkie – Z Targów Pracy na AGH
Dodane przez Administrator dnia 12/04/2019 20:29:17
W czasie wiosennej edycji Targów Pracy AGH ponad 100 firm z całej Polski zaprezentowało studentom i absolwentom oferty pracy. Wśród tej setki był również ArcelorMittal Poland, sponsor tegorocznej edycji targów.
Targi odwiedziło aż ponad 5500 studentów i absolwentów nie tylko z Małopolski. Na stoisku hutniczej firmy młodzi i zdolni ludzie mogli dowiedzieć się, jakie możliwości rozwoju oferuje firma i jaką ścieżkę kariery mogą zbudować, podejmując w niej pracę.
Mogą tu znaleźć ofertę studenci zainteresowani tematyką IT, automatyką czy nowymi technologiami. Właśnie w tych obszarach mogą zdobywać w ArcelorMittal Poland doświadczenie i tworzyć własne innowacyjne projekty.
Na co dzień młodzi ludzie szukający pracy, albo planujący swe życie zawodowe, mogą zapoznać się z ofertą firmy na jej stronie internetowej.
W zakładce „KARIERA” zamieszczane są aktualne oferty pracy. Wśród ofert są zarówno zawody hutnicze, związane z pracą na liniach produkcyjnych, ale również w innych specjalnościach.
ArcelorMittal Poland zatrudnia dziś ponad 11000 wykwalifikowanych pracowników. Do tej pory zainwestował już 7 mld złotych w rozwój firmy. Misją firmy jest zrównoważony rozwój oparty na nowoczesnych technologiach.
Dlatego firma ma dziś sporo ofert dla specjalistów z branży IT, jak developerów systemów IT, Industry 4.0 inżynierów IT, software developerów C#.NET, inżynierów seniorów sieci.
Z kolei studentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy ArcelorMittal Poland oferuje możliwość odbycia praktyk studenckich. Są one świetną okazją do zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce oraz zmierzenia się z realnymi wyzwaniami w pracy.
Warto zajrzeć pod ten adres:
https://poland.arcelormittal.com/. Stronę internetową ArcelorMittal Poland można przeglądać na urządzeniach mobilnych.