Krakowska huta na Targach Pracy AGH
Dodane przez Administrator dnia 15/03/2019 14:22:39
Studenci i absolwenci Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie już 28 marca będą mieli okazję zapoznać się z ofertami pracy podczas wiosennej edycji Targów Pracy na AGH. Krakowska huta ArcelorMittal Poland jako jeden ze sponsorów wydarzenia również zaprezentuje młodym ludziom możliwości rozwoju w hucie i potencjału jaki niesie ze sobą praca w międzynarodowym środowisku. Obecnie ArcelorMittal Poland poszukuje nie tylko świetnych hutników, ale również wykwalifikowanych informatyków, inżynierów i automatyków, którzy szukają nowych wyzwań. W krakowskiej hucie mogą się sprawdzić realizując innowacyjne projekty i czerpiąc z doświadczenia obecnej kadry.
Targi Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej są najlepszą okazją do tego, by spotkać rekruterów i porozmawiać z nimi o swoich oczekiwaniach, zapytać o możliwości i benefity dla pracowników. W ubiegłym roku targi organizowane przez tę uczelnię odwiedziło ok. 5 tysięcy studentów i absolwentów, nie tylko z województwa małopolskiego, ale i świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego.
Stoisko ArcelorMittal Poland będziecie mogli znaleźć wśród 114 innych firm z sektora przemysłowo-gospodarczego w Gmachu Głównym Uczelni (paw. A-0) przy Al. Mickiewicza 30. w Krakowie. Wstęp jest wolny, nie trzeba się rejestrować.
Tegoroczne Targi Pracy będą wyjątkowe, bo odbędą się w roku jubileuszu uczelni – 100-lecia jej otwarcia. Ta okrągła rocznica obfituje w wiele wydarzeń kierowanych do studentów i absolwentów uczelni. ArcelorMittal Poland jest również partnerem głównym oficjalnych obchodów 100-lecia otwarcia AGH. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: 100lat.agh.edu.pl.