Tytuł: Głos - Tygodnik Nowohucki :: Akcja poboru krwi

Dodane przez nowohucki dnia 13/08/2009 17:10:06
#1

Okres urlopowy w pełni. Powroty do domu, wyjazdy na urlopy, różnego rodzaju wyprawy rowerowe, motocyklowe, piesze, czas odpoczynku, ale i wysokiego ryzyka. Każdego roku właśnie w wakacje potrzebna jest duża ilość krwi by móc pomagać tym, którym niestety nie udało się dotrzeć do upragnionego miejsca.
W bankach krwi brakuje tego cennego leku z różnych powodów, wyjazdy wakacyjne stałych krwiodawców, większa ilość nieszczęśliwych wypadków, a co za tym idzie większe zapotrzebowanie na ten jakże cenny lek.

Krew będzie przekazana dla FILIPA BIEŃ leżącego w szpitalu im.RYDYGIERA w Krakowie na oddziale poparzeń.

W imieniu zarządu KHDK PCK rHutnik Krakówr1;, apelujemy o liczne stawienie się na akcji, i oddaniu cząstki siebie, by pomagać innym.
To nic nie boli, a może uratować komuś życie.

Już 16 sierpnia br. w r1949 Clubr1; na os Uroczym 12(www.1949club.pl) (dojazd autobusami 110,122,139,153,) w godzinach od 11:00 do 15:00, trwać będzie akcja krwiodawcza na którą serdecznie zapraszamy.

Dla pierwszych 10 dawców, którzy zdecydują się przelać 450 ml krwi podczas akcji, krakowski Park Wodny (www.parkwodny.pl) przygotował wejściówki, dzięki którym przez dwie godziny będzie można się relaksować na jego obiektach.Dla następnych 10 dawców, Centrum Rozwoju Com Com Zone (www.comcomzone.pl) przygotował wejściówki na basen, do wykorzystania od września (obecnie basen jest nieczynny ze względu na urlopy).
Spośród wszystkich krwiodawców rozlosowane zostaną również dwie wejściówki do kina Cinema City (www.cinema-city.pl)
Wszyscy krwiodawcy otrzymają również ciepły posiłek przekazany przez restauracje rU Babci Malinyr1;(www.kuchniaubabcimaliny.pl), zdjęcie z podpisem dziewięciokrotnego mistrza świata w kick-boxingu, Marka Piotrkowskiego, oraz rstandardowyr1; zestaw regeneracyjny (czekolady, soczek itd)

Zapraszamy !!!


www.hdkpckhutnik-krakow.xt.pl